Контейнери-“дзвіночки” їдуть у Подільський район. Мешканці можуть обрати локації

6 августа, 2020 13:32Про це повідомляє “Київкомунсервіс”.За словами комунальників, на основі звернень мешканців Подільського району, спільно з Подільською районною в місті Києві державною адміністрацією та КП “Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Подільського району м. Києва” визначать локації, узгодять адреси та сформують маршрути вивезення відходів.

Звернення на встановлення контейнерів можна подати за посиланням. При цьому слід враховувати наявність на прибудинковій території майданчику (4 х 2 метри) для встановлення та можливість заїзду спецавтотранспорту та ін.

Контейнери “дзвіночки” мають об’єм 2,5 м. куб та габаритні розміри (висота 1570 мм., діаметр 1730мм.), діаметр отвору для завантаження відходів 250 мм. При вивантаженні відходів спецавтотранспортом, контейнер піднімається на висоту мінімум 6 метрів.

На кожному контейнері нанесено інформацію, для якого виду відходів (ресурсоцінної сировини) він призначений, а за контактним номером телефону Ви можете подати інформацію щодо їх наповненості та необхідності вивезення.

Комунальники зазначають, що наразі по місту вже встановлено 478 контейнерів даного типу (229 – для пластику, 231 – для скла, 18 – для паперу).

загрузка…

Читайте також: Де в Києві жити добре: ревізія мікрорайону на Виноградарі – репортаж

Нагадаємо, раніше такі контейнери для сортування відходів було встановлено у центрі міста. Також облаштували контейнерами-“дзвіночками”Дарницький  і Оболонський райони. Сміттєві контейнери в Києві нанесли на інтерактивну карту.