Компенсація за зручності: депутати отримали кошти від держави за проживання у Києві

7 ноября, 2019 17:32Компенсація за проживання у столиці. За винайм київських апартаментів кошти повернули  5 депутатам із Хмельниччини. Найбільше із державної кишені, по 40 тисяч гривень, отримали обранці зі «Слуги народу» Володимир Ватрас та Юрій Заславський.

В половину менше за колег одержала Олена Копанчук, депутатка по 189 виборчому округу. «Найекономнішим» виявився Олексій Жмеренецький. Йому «перепало» «лише» 14 тисяч гривень. Неоднозначна ситуація виникла стосовно Руслана Стефанчука – у декларації представника Президента у ВР вказано, що всі члени сім’ї мають у власності квартири в столиці. Попри це, його кишені все одно поповнились державними 19-ма тисячами «кешбеку».

А тепер проаналізуймо, скільки ж взагалі може коштувати «ніч у столиці». Ціна оренди, як і будь-де, залежить від району та зручностей. Стартує від 600 гривень. Однак, якщо надавати перевагу апартаментам у центрі міста, із євроремонтом та усіма належними умовами, треба викласти із кишені щонайменше одну тисячу.

Аби переночувати у пристойному готелі, треба заплатити мінімум 800 гривень. Та якщо душа бажає відмінного сервісу та «сніданку у постіль», варто розраховувати на півтори тисячі і більше. До слова, решта обранців від Хмельниччини, що плідно працювали під куполом ВР у жовтні, компенсації за житло не отримували.