КНУ імені Тараса Шевченка тимчасово очолить ексректор Губерський

30 октября, 2020 19:56Богдан Петришин

Обов’язки ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка з 30 жовтня 2020 року і до призначення ректора будуть покладені на Леоніда Губерського.

Про це йдеться на сайті Університету.

«Наказом Міністерства освіти і науки України №396-к від 30 жовтня 2020 року обов’язки ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка з 30 жовтня 2020 року і до призначення ректора в установленому законодавством порядку покладено на доктора філософських наук, професора, академіка Національної академії наук України, академіка Національної академії педагогічних наук України, заслуженого працівника освіти України, лауреата Державної премії України в галузі освіти, Надзвичайного і Повноважного Посла Леоніда Васильовича Губерського», – йдеться на сайті.

Нагадаємо, з 1973 року Губерський працює в Київському національному університеті ім. Тараса Шевченка. З травня по жовтень 2008 року Губерський був виконуючим обов’язки ректора КНУ ім. Тараса Шевченка, а з 28 жовтня 2008 року був призначений ректором як обраний загальними зборами трудового колективу Київського національного університету ім. Тараса Шевченка.