КМДА планує заробляти на зйомках фільмів і кліпів у Києві

Июль 18, 2019 11:08Кадр із кліпу Нетти Барзілай Bassa Sababa

Київ планує заробляти кошти до бюджету громади від проведення зйомок кінофільмів, повідомляє прес-служба КМДА.

У Києві на рік припадає понад 2 тисячі знімальних днів у межах різноманітних проектів, повідомив очільник Кінокомісії Києва Сергій Міранков, виступаючи на Одеському міжнародному кінофестивалі.

«У зв’язку зі збільшенням інтересу до кінопотенціалу України, у Києві дуже скоро з’явиться система єдиного вікна для отримання дозволів на проведення зйомок. І Київ частіше можна буде побачити в іноземних світових стрічках», – зазначив Міранков.

У Кінокомісії вважають, що співпраця іноземних компаній з українськими підіймає престиж міста та усієї кіноіндустрії України.

Також зазначають, що поява Києва в іноземній рекламі, музичних кліпах, фільмах та серіалах покращує впізнаваність та туристичну привабливість міста.

Кінокомісія Києва – міська організація, яка займається промоцією Києва для виробництва кіно, реклами, музичних відеокліпів) та сприяє проведенню зйомок у місті.

Нещодавно у Києві запустили новий туристичний маршрут місцями зйомок серіалу «Чорнобиль». Його розробляли спільно з Управлінням туризму КМДА та київськими туристичними операторами.

Про те, хто знімає кліпи іноземних зірок у Києві, читайте в нашому матеріалі.

* Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.