КМДА перевірить, як кияни дотримуються самоізоляції

Апрель 2, 2020 21:32Київська влада створила моніторинговий центр, який телефоном перевірятиме, як жителі міста дотримуються умов самоізоляції. Також до самоізольованих може навідатись поліція, ЖЕК, чи медики.

Контролюватимуть такі групи осіб: людей з COVID-19, які лікуються вдома, контактерів хворих, а також осіб, які повернулись з-за кордону. Станом на 2 квітня у базі даних Центру є близько 37 тис. осіб. Про це повідомив радник київського міського голови та секретар штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Володимир Бондаренко.

«Телефоном спочатку виявляються контактери осіб, які мають коронавірусну хворобу. Цих контактерів попереджають про необхідність самоізоляції. Щодо інших осіб, окрім попередження про необхідність самоізоляції, також визначається, наскільки їм потрібна чи не потрібна допомога», – пояснив чиновник.

Станом на 10:00 2 квітня в Україні 804 лабораторно підтверджених випадків  COVID-19, з них 20 летальних, 13 пацієнтів одужало. В Україні залишився єдиний регіон, де не знайдено коронавірусу.

Нагадаємо, у Києві 2 квітня зафіксовано першу смерть від коронавірусу – помер 70-річний чоловік.

загрузка…

Фото:
Кременчугская газета