Кличко розповів, коли нормально запрацює транспорт і відкриються ТРЦ

8 мая, 2020 18:00Торгово-розважальні центри в Києві відкриватимуть під час наступного етапу зняття обмежень. Про це мер Києва Віталій Кличко повідомив в ефірі телеканалу ZIK.

«Що стосується відкриття великих торгівельних центрів – це буде друга хвиля зняття обмежень. І ми будемо спиратися виключно на статистику захворюваності. Якщо знову буде спалах інфекції, ми можемо знову повернутися до суворого карантину», — заявив Кличко.

Він додав, що роботу ТРЦ відновлять, скоріш за все, тоді, коли знімуть обмеження на роботу наземного громадського транспорту.

«Ми вже готуємось до цього. Сподіваюсь, що після 22 травня зможемо запровадити більше пом’якшень», — зауважив мер.

Поки що закритими в Києві залишаються школи, дитячі садки та дитячі майданчики.

«Відкриття шкіл і дитячих садків, де буде велике скупчення дітей, може знову призвести до спалаху інфекції. І тільки з цим пов’язане те, що ні школи, ні дитсадки ми зараз відкривати не будемо. Якщо дорослі можуть дотримуватись правил, то проконтролювати дітей в садках, школах, на майданчиках вкрай складно. Тому, щоб не було розповсюдження інфекції і аби зберегти здоров’я наших дітей, на першому етапі навчальні заклади ми не відкриваємо», — підкреслив Кличко. 

Коронавірус в Україні

Всього

14195

Хворіють

11128

Одужали

2706

Померли

361

Копіювати код для вставки

Раніше у Києві затвердили вимоги до реалізації «швидкої» їжі у МАФах та чайних і кавових напоїв на винос в умовах протиепідемічних обмежень. Продаж розпочався 5 травня.

Читайте також: