Кличко повідомив, коли киянам увімкнуть опалення в житлових будинках

Октябрь 23, 2019 16:40Опалення в житлових будинках в столиці увімкнуть 25 жовтня.

Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко в ефірі “Радіо Київ”.

Читайте також: Чого чекати від комунальних тарифів восени

“Наступний тиждень буде вже холодний. І ми післязавтра запускаємо систему опалення. Хочу попередити, що наша система центрального опалення найбільша в Європі, і для того, щоб почала працювати на всю потужність, нам потрібно десь 10 днів”, – сказав Кличко.

Проте, за словами мера, місто підготовлене до опалювального сезону, і столична влада увімкне тепло в житлових будинках вже 25 жовтня.

“Зокрема, комунальне підприємство “Київтеплоенерго” вже замінило понад 80 кілометрів зношених тепломереж, і роботи далі продовжуються. У спадок нам залишилося понад 20 тисяч кілометрів тепломереж, які потребують ремонту. Тим не менше, ми робимо ремонти зношених мереж. Гарантувати те, що поривів не буде я, не можу, бо в спадок така система дісталася, і ми робимо все, щоб відремонтувати обладнання. Зараз підписані договори на закупівлю газу з “Нафтогазом”, тобто до опалювального сезону ми готові”, – зазначив Кличко.

Нагадаємо, щоб відключитися від централізованого опалення, необхідно зібрати такі документи:

Заява про відключення, складена в довільній формі, із зазначенням причини відключення, а також інформація про намір облаштування у будівлі систем індивідуального або автономного теплопостачання.
До заяви додається протокол зборів співвласників багатоквартирного будинку і вказуються особи, уповноважені представляти інтереси співвласників.
Така заява передається на розгляд комісії, яка повинна розглянути її на найближчому засіданні за участю заявника або його уповноваженого представника.
Рішення впродовж п’яти робочих днів передається в орган місцевого самоврядування, а його копія надається заявнику.