Кличко пояснив, чому суттєво збільшив витрати на Шулявський міст

9 октября, 2019 18:32Мер Києва Віталій Кличко розпорядився перезатвердити проєкт реконструкції Шулявського мосту зі збільшеною до 1,05 мільярда гривень кошторисною вартістю робіт.

Розпорядженням Кличка затверджено вартість реконструкції транспортної розв’язки на перетині проспекту Перемоги з вулицею Гетьмана (коригування) у цінах станом на 13 серпня 2019 року, повідомляє видання «Наші гроші»

Читайте також: Коли добудують Шулявський міст

На що саме витратять додаткові гроші?

Загальний кошторис становить 1 мільярд 50 мільйонів гривень, з яких 716 мільйонів виділено на будівельні роботи, а решту – на устаткування та інші витрати.

Вартість будівництва мосту та сама. Але є багато робіт, які належать до реконструкції мосту. Ми не розраховували, що нам доведеться переносити колектор, тепломережу, що розташована біля мосту. Це велика вартість,– сказав Кличко 9 жовтня в ефірі «Радіо НВ».

«Зараз дуже багато експертів кажуть: «Знову підвищили розрахунки, знову гроші вкрадуть». Я звертаюся до цих людей. Якщо ви є фахівцями і можете сказати, скільки коштує будівництво, будь ласка. Але ті люди взагалі не мають такого досвіду», – додав мер Києва.

Скільки робіт вже виконано?

У розпорядженні Кличка також вказано, що станом на 1 серпня вже було виконано роботи по реконструкції на 60 мільйонів гривень. Це приблизно 10% від вартості підряду на реконструкцію 598,49 мільйона гривень, який у 2018 році отримало ТОВ «Пiвнічно-український будівельний альянс» з групи екснардепа Максима Микитася.

За тим контрактом станом на вересень 2019 року було перераховано передплату у розмірі 99,5%. Після чого будівництво мосту повністю припинилось, а Микитась заявив про вихід із будівельного бізнесу.

Новина доповнюється…