Київським рятувальникам закупили нові човни

Июль 13, 2020 16:32Київські рятувальники отримали партію нових човнів, які спеціально пристосовані для порятунку людей на воді. Детальніше про це розповідає КП «Плесо» на своїй сторінці в Facebook.

 Як зазначили у КП «Плесо», нові човни «Колібрі» є досить маневреними і пристосовані для порятунку в річці або озері. Їх міцності можу позаздрити всі попередні моделі – вони витримують спеку до +50 градусів і холод до -40 градусів. Нові човни зможу вмістити в себе 3-4 людини.

Київські рятувальники отримали нові човни Колібрі / скріншот з відео

Підприємство вже передало нові плавальні апарати київським рятувальникам, тому вже сьогодні вони зможуть відправитися на порятунок людей. Нові човни обладнані стаціонарним транцем, до якого кріпиться мотор потужністю 5 кінських сил.

Рятувальникам вже вдалося протестувати нові човни: вони вирушили на Дніпрі, де перевірили плавальні апарати на маневреність і стійкість, розхитуючи їх на ходу. Рятувальникам припали нові човни за душі і вони зазначили, що «Колібрі» значно поліпшать їхню роботу.

Популярні новини зараз

Показати ще

КП «Плесо» оснастило Kyiv Lifeguard Service човнами українського виробництва Kolibri — RKM 350

КП «Плесо» оснастило Kyiv Lifeguard Service човнами українського виробництва Kolibri — RKM 350.
Це дуже сучасні і маневрові плавзасоби, які можна використовувати як на річках так і на озерах.
Вони можуть витримати спеку до +50°, а також холод до — 40°. Пасажиромісткість: 3-4 людини.
Ці човни допоможуть Lifeguard-ам миттєво відправлятися на порятунок людей: Kolibri оснащений стаціонарним транцем, до якого кріпиться двигун потужнiстю 5 кінських сил.
Lifeguardи вже протестували човни: пройшлися Дніпром та перевірили їх на маневровість і остійність, розхитуючи їх. Рятувальники задоволені та впевнені, що Kolibri дозволять значно покращити їх роботу!

Geplaatst door КП «Плесо» op Maandag 13 juli 2020

Нагадаємо, що в декількох районах Києва пройшли акції протесту, які влаштували групи підлітків.

Як повідомляв портал Знай.иа у Києві на дорозі помітили дівчину, яка порушувала правила дорожнього руху.

Також Знай.иа писав, що Віталій Кличко взяв з бюджету кілька мільярдів на будівництво метро, але, роботи виконані лише на 1 відсоток.