Київський зоопарк стане одним із найкращих у Європі (ВІДЕО)

Август 18, 2019 18:24Новий вечірній рейс за маршрутом Поділ (Київський річковий вокзал) – Оболонська набережна (парк “Наталка”) здійснюватиме відтепер Київський річковий порт у вихідні та святкові дні.

Це буде четвертий оболонський рейс на додачу до тих трьох, які зараз здійснюються щодня.

Який розклад річкових маршрутів?

.

Друзі! Скоро столичний зоопарк постане перед гостями в оновленому форматі. Роботи з реконструкції зоопарку тривають. Відвідувачі вже могли оцінити оновлені озера біля входу з боку проспекту Перемоги, місток між озерами та альтанку над водою, павільйон для пеліканів, оглядовий амфітеатр. Наразі будівельники працюють, аби невдовзі презентувати гостям зоопарку новий вхід, з підземним океанаріумом поруч, зводять універсальний вольєр для тварин і птахів та приматник. Новий вхід, до речі, буде на розі проспекту Перемоги та вулиці Зоологічної. Уже встановили скульптуру «Жирафа» заввишки 15 метрів, яку добре видно з проспекту Перемоги. Будуть на площі перед новим входом і відомі скульптури "Зубр" та "Леви" — замість старих виготовляють нових звірів. Потрапити у зоопарк через новий вхід можна буде вже в вересні. Будівництво універсального вольєру плануємо завершити до кінця цього року. А приматник — влітку наступного. Ми хочемо оновити формат зоопарку – створити максимально наближені до природніх умови утримання для тварин. Щоб у столичному зоопарку не було кліток, а був відкритий простір. Для цього використовуємо досвід наших європейських колег з Німеччини, Франції, Швейцарії. Переконаний, київський зоопарк повинен стати одним з найкращих зоопарків Європи!

Опубліковано Кличко — мер Пʼятниця, 16 серпня 2019 р.

Згідно з новим розкладом на вихідні та святкові дні, відправлення з Поштової площі здійснюється об 11:00, 13:00, 19:00 та 21:00.

Відправлення з Оболоні – о 12:00, 14:00, 20:00, 22:00. Тривалість кругової прогулянки – 1,5 години.

Вартість квитків

Вартість квитків у дві сторони становить 150 гривень (діти до 6 років – безкоштовно, з 6 до 12 – 50% від вартості квитків).

Пасажир може скористатися будь-яким рейсом в одну сторону, а потім – будь-яким іншим у зворотньому напрямку. Посадка на Оболоні здійснюється на причалі у парку “Наталка”, неподалік “Саду каменів”.

Придбати квитки онлайн у кілька кліків можна за посиланням.

Нагадаємо, що офіційне відкриття річкового маршруту з Подолу на Оболонь відбулося 10 серпня.

Рейс туди і назад розрахований на прогулянку з можливістю висадки та без неї. За словами організаторів, новий маршрут вже користується великою популярністю.

“Нова прогулянкова програма на Оболонь отримала дуже позитивні відгуки від наших гостей. Саме тому ми анонсуємо додаткові вечірні рейси у вихідні дні, а найближчим часом ще й почнемо курсувати щоп’ятниці”, – сказано у повідомленні.