Київський зоопарк показав ведмедя Боба (ВІДЕО)

Май 9, 2020 00:16Share

Tweet

Pinterest

reddit

У Слов’янці на Дніпропетровщині запущено в роботу новий асфальтобетонний завод «Кредмаш» ДС-168.

Про це повідомили у пресслужбі компанії Автомагістраль-Південь.

Зазначається, що впродовж першої половини квітня тривали пусконалагоджувальні роботи основних вузлів асфальтозмішувальної установки:

грохоту для розсівання і дозування кам’яних матеріалів, системи переміщення гарячих кам’яних матеріалів, сушильного барабану,бітумного господарства.Фото: facebook.com/automagistral

Потужність нового виробництва – 160 т на годину. Завод також обладнаний новою мікропроцесорною системою управління виробничими процесами, що забезпечує високу якість та повну автоматизацію процесу виготовлення асфальтобетонних сумішей.

Читайте також: Як ремонтують дорогу до Станиці Луганської (ФОТО)

Продукцію заводу найближчим часом планують використовувати для відновлення доріг на Донеччині. А доки випускають дрібнозернисті асфальтобетонні суміші типу А та Б партіями до 100 тонн на добу для потреб дорожньо-експлуатаційних підрозділів, які проводять ліквідацію ямковості та деформацій під час експлуатаційного утримання доріг Дніпропетровської області.

Фото: facebook.com/automagistral

Нова асфальтозмішувальна установка у Слов’янці відповідає найжорсткішим європейським вимогам до безпеки персоналу та навколишнього середовища. Вона оснащена значно ефективнішою системою пилоочищення на базі німецьких рукавних фільтрів NOMEX.

Фото: facebook.com/automagistral

Іще одна особливість – можливість виробляти продукцію, використовуючи три види палива: дизпальне, газ та зріджений газ. Для цього сушильний барабан асфальтозмішувальної установки обладнано економічним та екологічним пальником італійського виробництва. Це дозволить забезпечити безперервну роботу установки за можливих цінових коливань на ринку енергоносіїв.

Читайте також: Український завод причепів вийшов на ринок Південної Африки

Нагадаємо, на Сумщині запрацював новий сучасний асфальтобетонний завод.

Також на Запоріжжі з’явилися нові заводи із виробництва дорожніх матеріалів.

Як ми писали раніше, в Україні стартує будівництво потужного комбікормового заводу.

Головне фото: facebook.com/automagistral.