«Київський метрополітен» розпочинає ремонт чотирьох ескалаторів на станції «Майдан Незалежності»

14 февраля, 2020 20:08Починаючи з 18 лютого почнуться роботи з ремонту ескалаторів, який триватиме до лютого 2021 року.

На станції метро «Майдан Незалежності» з 18 лютого розпочнеться ремонт чотирьох ескалаторів. Ремонтні роботи триватимуть до лютого наступного року. Про це в п’ятницю, 14 лютого, повідомляє в Telegram пресслужба «Київського метрополітену».

Повідомляється, що починаючи з 18 лютого почнуться роботи з ремонту ескалаторів (всіх 4 по черзі) на станції «Майдан Незалежності», який триватиме до лютого 2021 року.

«Планові капітальні ремонти (коли ескалатор повністю розбирається, перебирається, проводиться заміна зношених запчастин тощо) проводяться орієнтовно раз на 6-10 років після пробігу в 150 000 км», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що завершення будівельних робіт з продовження Сирецько-Печерської гілки столичного метрополітену відкладається на рік. Про це заявив Олег Токарєв, голова наглядової ради ПАТ «Київметробуд», яке є генпідрядником проекту.

«На сьогодні відставання мінімум на 7-8 місяців», – повідомив у свою чергу головний інженер будівництва метро на Виноградар Євген Шатайкін.

Також повідомлялось, що в Києві триває апгрейд столичних станцій метрополітену: стало відомо, які зміни очікуються в столичному метро у 2020 році. За словами радника начальника Київського метрополітену Наталії Макогон, в Київській підземці у 2020 році на 15 станціях з’являться нові турнікети виробництва словенської фірми.

Згідно з інформацією від Макогон, нові турнікети в метро встановлять замість старих, які працюють на багатьох станціях ще з 1970-х років.