Київрада сьогодні вперше засідатиме дистанційно

8 апреля, 2021 09:16Серед найбільш нагальних питань, які мають розглянути – звернення до уряду з проханням надати дозвіл прямої закупівлі містом вакцин від COVID-19 у компаній-виробників, а також про використання медичної бази розташованих у Києві відомчих лікарень для прийому та лікування хворих на коронавірус.

Також на порядку денному питання про реорганізацію шкірно-венерологічних закладів охорони здоров’я та закладів з надання психіатричної допомоги, що належать до комунальної власності; про внесення змін та доповнень до Положення про фінансово-кредитну підтримку суб’єктів малого та середнього підприємництва у Києві та до рішення Київради від 24 грудня 2020 року № 25/25 “Про деякі питання комплексної підтримки суб’єктів господарювання міста Києва на час дії обмежувальних заходів”.

До слова, вчора зранку на сайті Київради з’явилося розпорядження про перенесення засідання із 8-го на 16-те квітня. Та депутат Київради від фракції “Європейська солідарність” Леонід Ємець повідомив, що заплановане на 8 квітня засідання Київради таки відбудеться, але за особливим порядком денним. 

Нагадаємо, що цього року Київрада вперше використає дистанційний формат проведення засідань. Торік під час запровадження жорсткого локдауну комісії Київради проводили свої засідання у подвір’ї будівлі КМДА просто неба, а розгляд ключових питань відбувався у сесійній залі.