Київрада провалила своє засідання і тепер збереться лише після канікул – в кінці серпня

23 июля, 2021 08:48На пленарному засіданні Київської міської ради депутати кількох фракцій заблокували трибуну. Київрада не розглянула жодного рішення.

Про це зазначив заступник міської голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко після пленарного засідання Київради.

За його словами, на пленарному засіданні не було знайдено спільної думки щодо проєкту рішення про склад постійних комісій Київської міської ради.

«Представники кількох фракцій заблокували трибуну з метою перерозподілу депутатів у постійних комісіях Київради. Тому наразі обговорення триває, і я упевнений, що спочатку ці сили домовляться між собою, а вже потім сформують єдину позицію і зможуть її артикулювати у сесійній залі», – зазначив заступник міського голови.

Володимир Бондаренко додав, що продовження пленарного засідання Київської міської ради попередньо заплановане на 31 серпня. Усі перенесені питання будуть розглянуті в обов’язковому порядку.

«Я переконаний, що абсолютно всі депутати прийшли до міської ради передусім з метою покращити життя міста. Тому саме ця ідея має об’єднувати нас. Будемо знаходити певні компроміси, аби наші спільні рішення були на користь міста та киян», – додав заступник міського голови.

Бондаренко пояснив, що блокували трибуну “Єдність” Олександра Омельченка, “Слуга народу” та  частина фракції  “Опозиційна Платформа – За життя”.

У Київраді нинішнього скликання це перший випадок блокування трибуни і зриву засідання.

Відмітимо, у міськраді вчорашній день не задався від початку – стартували із запізненням на годину (біля 11:00), після чого пройшла година запитань до мера. Згодом депутати перервали роботу на вимогу 2 фракцій, після чого пройшла затяжна обідня перерва.

Спроби попрацювати після обіду також не вдались – “заминка” пройшла на першому питанні про переформатування постійних комісій, яких з грудня так і не погодили. Для цього голів фракцій забрали на погоджувальну раду, яка закінчилась блокуванням трибуни.

Фото: КМР