Київрада прийняла ключове рішення та перейменувала культурні заклади

13 ноября, 2019 17:3212 листопада на пленарному засіданні Київської міської ради були прийняті рішення «Про внесення змін до статутів комунальних підприємств територіальної громади міста Києва у сфері культури» та «Про затвердження переліку закладів культури базової мережі місцевого рівня».

Погоджений проєкт дає Департаменту культури можливість реалізувати давню мрію: створення «Київського міського Дому національностей», що передбачено «Стратегією розвитку міста 2025» та Столична культура 2019-2021.

— Прийняті рішення на сьогодні є одними з ключових для подальшої роботи Департаменту культури. У Києві проживає більш ніж 124 національності і ми маємо ефективно забезпечувати їх комфорт. А Дім національностей фактично має стати центром консолідації етнічних громад столиці. Це великий проект і сьогодні ми зробили перший крок на шляху до його реалізації, – зазначила директорка Департаменту культури Діана Попова.

Окрім того, відповідно до Указу Президента України від 07.05.2019, Київською міською радою прийнято рішення про перейменування «Київського академічного Молодого театру» в «Київський національний академічний Молодий театр». Перейменовано також філію музею театрального, музичного та кіномистецтва України — Музей-квартира В.С. Косенка в «Меморіальний музей-квартира В.С.Косенка».

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook.