«Київпастранс» заявляє про повну готовність до сніжної зимиКомунальне підприємство «Київпастранс» повністю підготовлено до роботи під час снігопадів, повідомляє Київміськдержадміністрація з посиланням на інформацію КП.

За даними «Київпастрансу», в наявності є необхідна кількість техніки (снігоочисників трамвайних колій, бульдозерів, екскаваторів, навантажувачів, тракторів з відвалом) — загалом 45 од.

«Зараз сніг прибирають 69 бригад «Київпастрансу», задіяний 221 працівник. Для підтримки посадочних майданчиків зупинок громадського транспорту, розташованих в зоні відповідальності підприємства, і спецчастин трамвайних колій в належному стані використовуються лопати для прибирання снігу, скребки для чистки льоду, ломи, льодоруби і т. д., а також посипальні матеріали (напередодні осінньо-зимового періоду заготовлено 130 тонн соляної суміші та 410 тонн піску) «, — йдеться в повідомленні.

Крім того, для забезпечення пасажирських перевезень збільшено кількість рухомого складу на маршрутах: діють 300 трамвайних вагонів, 470 тролейбусів, 360 автобусів (у звичайному режимі руху).

Для комфорту пасажирів в рухомому складі відремонтовано та встановлено 1,298 тис. опалювачів. У разі позаштатних ситуацій створено резерв автобусів. Фахівці здійснюють технічне обслуговування електропідігріву й водовідведення стрілочних переводів трамвайних шляхів.

«Традиційно під час снігопадів закликаємо киян і гостей міста утриматися від поїздок на особистому транспорті без необхідності», — зазначив заступник голови КМДА Дмитро Давтян.

А поделиться?