«Київавтодор» прибиратиме сніг трансформованими пікапами

Октябрь 8, 2019 20:48Фото: Вечірній Київ

«Київавтодор» переобладнує два пікапи Toyota Hilux для прибирання снігу на пішохідних мостах та інших вузьких місцях, повідомляє Вечірній Київ.

Автомобіль спереду обладнали навісним відвалом (ковшем), а в кузові встановили солерозкидач на 200 кілограмів.

Наразі повністю готова одна машина, яку презентували на дитячій виставці «Місто професій».

«Крім того, для швидкого розчищення вузьких вулиць, пішохідних тротуарів маємо 35 одиниць техніки. Це трансформери, які влітку збирають пил, опале листя, а взимку на них почепимо ковші-відвали й солерозкидачі», – повідомив заступник гендиректора «Київавтодора» Валентин Осипов.

За його словами, з ожеледицею боротимуться, як і раніше, сіллю. Вже закупили 40 тисяч тонн, а загалом на зиму для Києва потрібно 50 тисяч.

За температури нижчій за 15 градусів морозу сіль не виконуватиме свою функцію, і тоді застосують пісок із сіллю. Цією сумішшю посипатимуть тільки вулиці, на яких немає дощової каналізації. Гравій-відсів хочуть використовувати лише на крутих вулицях.

Зазначимо, що у проєкті нових санітарних норм Міністерства охорони здоров’я пропонувалося посипати тротуари гранітним відсівом із вмістом солі 7%. Піскосуміш із сіллю пропонували заборонити.

Нагадаємо, «Київпастранс» презентував власний талісман – Київпастрансформер. Художник Олександр Грехов вже створив іронічний малюнок на цю тему.

Ілюстрація: Олександр Грехов

* Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.