«Київавтодор» із п’ятої спроби віддав 1,8 мільйона за проект велодоріжки вздовж Дніпра

Октябрь 15, 2019 08:48«Київавтодор» із п’ятої спроби віддав 1,8 мільйона за проект велодоріжки вздовж Дніпра

15.10.2019
  //   1 Переглядів

КК «Київавтодор» Київради 14 серпня за результатами тендеру замовила ТОВ «Інститут проектування інфраструктури транспорту» проектування велосипедної доріжки по Набережному шосе за 1,80 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

До травня 2020 року розроблять проектно-кошторисну документацію для будівництва велосипедної доріжки від Поштової площі до мосту Патона довжиною близько 4,8 км.

Виконавець запропонує кілька варіантів транспортно-пішохідної схеми. Для доріжки рекомендовано асфальтобетон із розміткою холодним двокомпонентним пластиком.

Проект передбачатиме вкритий плиткою відокремлений тротуар, безпечні переїзди, знаки, дорожній розділ, розмітку, світлодіодне зовнішнє освітлення, велопарковки, майданчики для відпочинку, прокату і сервісу, відеонагляд, покажчики, урни, благоустрій, озеленення, водовідвід, тактильну плитку, пониження бортів, а також резервні канали для прокладання кабелів без розривання готової велодоріжки. Крім того, за потреби запроектують дзеркала, світлофори, ремонт інженерних мереж та обмежувальні стовпчики для автомобілів.

Ціна угоди на чверть нижча від очікуваної вартості закупівлі у 2,35 млн грн.

Дві фірми пропонували на 20% нижчі ціни, але їх відхилили. ТОВ «Науково-виробниче об’єднання «Трансінжиніринг» подало заявку-пропозицію, довідку про обладнання і софт, гарантійний лист про згоду з технічним завданням і банківську гарантію, які в чомусь не відповідали умовам тендеру. Претензії замовника до ТОВ «Проектна компанія «Аркон» стосувалися довідки про спеціалістів та листа-відгука до аналогічного договору.

Дорожчими конкурентами були ЛКП «Інститут просторового розвитку» Львівської міської ради і столичне ТОВ «Київська проектна група» Сергія Пономаря з Боярки.

Харківський «Інститут проектування інфраструктури транспорту» на чолі із Сергієм Балесним належить кіпрській фірмі «Зігмал Лімітед» Сергія Разживіна з Латвії. За даними системи «YouControl», раніше переможцем володіла кіпрська фірма «Полеамор Холдінгз Лімітед» Жаклін Лафели з Мальти. А ще раніше він під назвою «Трансюжстройпроект» належав російському ТОВ УК «Трансюжстрой», великому підряднику залізниці Росії.

Закупівлю провели з п’ятої спроби. Раніше торги чотири рази відміняли з різних причин.

Ідентифікатор тендеру
Обраний замовником переможець
Причина відміни
UA-2019-04-05-001146-b
ТОВ «Інститут проектування інфраструктури транспорту» – 2,32 млн грн.
неможливість усунення порушень
UA-2019-01-17-001880-b

відхилення всіх учасників
UA-2018-11-20-001513-b
ТОВ «Урбан Прогрес» – 1,98 млн грн.
відсутність подальшої потреби
UA-2018-10-02-001002-a

неможливість усунення порушень