Київ із вересня хоче запровадити «соціальне таксі» для дітей із інвалідністю

4 августа, 2020 17:16Заступниця голови Київської міської держадміністрації Марина Хонда оголосила, що з вересня в Києві може запрацювати послуга «Соціальне таксі» для дітей з інвалідністю. Про це повідомляє пресслужба КМДА.

За словами Хонди, запровадження «соціального таксі» спростить для батьків та їхніх дітей з інвалідністю доступ до необхідних послуг. Соціальний транспорт, який уже працює в Києві, не покриває все місто повністю.

«Близько восьми тисяч людей із інвалідністю потребують спеціалізованого транспортного перевезення. «Інватаксі» збільшить кількість транспортних засобів та дозволить здійснювати більше перевезень і повністю покрити потребу», — заявила Хонда.

Ми звернулися до пресслужби Київської міської держадміністрації з питаннями про те, за який кошт буде впроваджуватися послуга «Соціальне таксі» та як саме нею зможуть скористатися батьки. Ми оприлюднимо відповідь КМДА, коли отримаємо її.

Чи є попит на спеціальні транспортні перевезення для людей із інвалідністю?

За словами Марини Хонди, потреба в перевезенні людей із інвалідністю в Києві щороку зростає. У 2018 році для 716 людей здійснили 19 364 перевезення, а в 2019 році — 20 152 перевезення для 801 людини з інвалідністю.

Як повідомляє Національна асоціація людей із інвалідністю, в Україні зареєстровані 2,6 мільйона людей із різними формами інвалідності. Це близько 6% населення України.