Київ безоплатно прийняв у власність мережі вартістю 450 тис грн

Июнь 12, 2019 07:16Київ безоплатно прийняв у власність територіальної громади міста каналізаційну мережу ПрАТ «Холдингова компанія «Київміськбуд», розташовану на пр. Лобановського, 15/7 у Солом’янському районі. Ринкова вартість цього об’єкта, який передано на баланс «Київводоканалу», складає 449 283,24 грн.

Про це йдеться у відповідному Розпорядженні КМДА № 1035 від 06 червня 2019 року.

— З метою надійного утримання та якісного обслуговування інженерних мереж прийняти безоплатно до комунальної власності територіальної громади міста Києва і передати у володіння та користування ПрАТ «АК «Київводоканал» каналізаційну мережу ПрАТ «ХК «Київміськбуд», — говориться у тексті Розпорядження.

Згідно документу, майно, яке отримає місто, включає наступні об’єкти: каналізаційну мережу на пр. Лобановського, 15/7, довжиною 99,23 м із діаметром труб 225 мм, а також 7 колодязів. Середня глибина залягання труб становить 2 м.

Мережа була побудована у 2016 році і належала забудовнику компанії «Київміськбуд».

Нагадаємо, Київ безоплатно прийняв у власність каналізаційну мережу АТ «Завод залізобетонних конструкцій ім. Ковальської» на вул. Василя Липківського вартістю у мільйон гривень.

На фото — будинок на пр. Лобановського, 15/7.

Слідкуйте за актуальними новинами на наших каналах у Telegram та Facebook.