Кияни зареєстрували петицію і просять скасувати обмеження швидкості на вулицях КиєваНа сайті Київради опублікували петицію з проханням дозволити рух основними магістралями столиці зі швидкістю понад 50 км/год.

mistaua.com

За 12 днів петиція зібрала понад 8000 підписів. Автомобілісти незадоволені новим законом, що забороняє пересуватись в населених пунктах зі швидкістю вищою за 50 км/год. На думку автора петиції, таке обмеження доречне для невеликих вуличок в центрі міста, але не має сенсу на дорогах на кшталт проспекту Перемоги чи Кільцевої дороги.

«З метою приведення швидкісного режиму в місті до актуального стану просимо у найкоротший термін дозволити рух з більш високою швидкістю (для кожного випадку це значення може бути визначено окремо, залежно від стану та особливостей дороги) та позначити це шляхом встановлення відповідних дорожніх знаків», – йдеться в петиції.

Нагадаємо, з 1 січня згідно з постановою Кабінету Міністрів України, в Україні зменшили максимально дозволену швидкість руху транспортних засобів у населених пунктах зі 60 км/год до 50 км/год.

* Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

А поделиться?