Кияни створили ініціативу, яка закликає використовувати багаторазові пляшки для водиЗасновники онлайн проекту Istivne створюють інтерактивну карту, на якій будуть вказані місця, де в Україні можна наповнити пляшку води безкоштовно.

istivne.com

Ініціатива «Наповни знову!» закликає українців використовувати багаторазові пляшки для води, аби менше зашкоджувати навколишньому середовищу.

«Ми знаємо, що встановлення та обслуговування питного фонтану – дорого, а бювети функціонують досить непередбачувано та й не в кожному місті можна знайти бювет. Тому ми запрошуємо долучитися до ініціативи «дружні» кафе, магазини, готелі та бізнес-установи, де була б можливість безкоштовно наповнити пляшку для води», – зазначають організатори ініціативи. Багаторазові пляшки можна придбати у магазинах міста.

Локації-учасники отримають наліпки, які зможуть повідомити перехожим, що саме в цьому закладі можна безкоштовно наповнити пляшку водою. Також, всі охочі можуть додати до інтерактивної карти на сайті місця, де в столиці можна набрати воду вже зараз (бювети, питні фонтани).

Зараз розробляється онлайн-платформа та мобільний додаток для ініціативи. Поки на мапу нанесено шість локацій.

* Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

А поделиться?