Кияни можуть їздити без спецперепусток під час локдауну

8 апреля, 2021 09:08Киянка з’ясувала, що електропоїзди приміських маршрутів продовжують возити людей під час локдауну без спецперепусток і заторів. Її слова передає видання «Страна».

Приміські електрички дозволяють швидко і недорого дістатися з лівого на правий берег Києва і назад. На Дарницькому вокзалі зупиняється багато рейсових потягів, які потім ідуть на центральний київський вокзал. Звідти вже доведеться добиратися або пішки, або на таксі, але навіть так можна заощадити багато грошей на проїзді.

«Звичайно, не тим, хто, як казав мій батько «запанствував» і для кого заплатити таксистам 400 і більше в одну сторону — справа честі, або комфорту. А ще стільки ж і у зворотний бік! Якщо подумати, то в таксистів зараз стільки замовлень, жнива і на нормальних тарифах. Хто бажає більше комфорту, можна проїхатися дорожче, але, правда, поїздом Бориспіль — Київ. Одним словом економія відчутна», — зазначила киянка. 

Крім центрального вокзалу, багато електричок зупиняються на «Києві-Волинському» і «Києві-Московському». Залізничні станції є також на Святошині і Борщагівці.

Нагадаємо, з 5 квітня в Києві ввели спецпропуски на громадський транспорт. Їх почали видавати працівникам критичних підприємств, таких як лікарні, управління поліції, заклади торгівлі. Поліція перевіряє наявність спеціальних іменних квитків на станціях метро і зупинках транспорту, а також стежить за тим, щоб люди не користувалися фальшивими документами.

Стало відомо, що в Києві 18-річна дівчина продавала фальшиві спецпропуски. Патрульні помітили в Святошинському районі громадянку, яка нібито торгувала документами прямо на зупинці. Вона зізналася, що замовила пропуски через інтернет в одній з лікарень і вирішила продавати їх у роздріб за 200 гривень за штуку. Тепер дівчині загрожує великий штраф або позбавлення волі на термін до двох років.