Керівництво Києво-Святошинського району не заспокоюється, продовжуючи дарувати всім автівки (ФОТО)

Март 12, 2018 17:24Керівництво Києво-Святошинського району не заспокоюється, продовжуючи дарувати всім автівки (ФОТО)

Смірнова та Гедульянов продовжують дарувати автомобілі

Голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова та голова райради Вадим Гедульянов передали начальнику поліції Валерію Євтушенку ключі від двох авто та оргтехніку

Про це повідомляє інформаційний портал «Моя Київщина» з посиланням на сторінку Києво-Святошинського відділу поліції у Facebook.

«Співпраця з правоохоронними органами – один із ключових напрямів у роботі райдержадміністрації та районної ради. Наша мета – підвищити рівень безпеки у районі у першу чергу за рахунок покращення матеріально-технічної бази, впровадження новітнього обладнання, встановлення відеоспостереження. Ми підходимо до питання комплексно: потрібні кваліфіковані кадри та достойні умови праці. Перш ніж вимагати від поліції ефективної роботи, працівників потрібно забезпечити необхідними матеріальними і технічними засобами», — зауважила Мирослава Смірнова.

Читайте також: Чому Горгану не потрібна Смірнова в Києво-Святошинському районі.

Нагадаємо, що раніше голова Києво-Святошинської РДА Смірнова подарувала санітарний автомобіля Renault для потреб нового пункту невідкладної медичної допомоги у південній частині Вишневого.

Окрім того, голова РДА та голова райради вручили ключі від двох авто марки Ravon R4 начальнику райполіції. Дана техніка, що закуплена в рамках Комплексної програми профілактики правопорушень, боротьби з тероризмом, злочинністю і корупцією, забезпечення громадської безпеки у Києво-Святошинському районі, призначена для максимально швидкого виїзду слідчого чи опергрупи на місце злочину.

У свою чергу Валерій Євтушенко, подякував районній владі за серйозну та комплексну допомогу у матеріально-технічному забезпеченні районного та місцевих відділів поліції.

Читайте також: