Керівниця відділення захопленого банку зреагувала блискавично — голова правління «Універсал Банку»

3 августа, 2020 23:08Жінка три години вела діалог з чоловіком, який захопив банк.

Керівниця відділення «Універсал Банку», яка була заручницею «київського терориста», Наталя Чучупак натиснула тривожну кнопку, вивела з приміщення клієнтів і співробітників та розмовляла зі зловмисником близько трьох годин.

Про це написала у Facebook голова правління «Універсал Банку» Ірина Старомінська.

Читайте також:

Блеф про бомбу та психоблік: найголовніше про спецоперацію із затримання «терориста» в банку в Києві

«Я хочу розповісти про нашого директора відділення Наталію, яка зреагувала блискавично. Поки терорист розмовляв із співробітницею, вона запропонувала йому води, і в цей проміжок часу встигла довести до відома центральний офіс про пригоду, натиснула тривожну кнопку, швидко вивела з відділення всіх клієнтів і співробітників і домовилася з терористом, щоб він відпустив співробітницю (блондинку на фото в інтернеті), а замість неї залишилася вона», — йдеться у повідомленні.

Пані Наталія три години вела діалог з чоловіком, який захопив банк. Вона зуміла взяти у нього паспорт, зробити копію і переслати колегам, паралельно закладаючи вікна папками на вимогу злочинця, щоб снайпер не потрапив, повідомила Старомінська.

«Грошей він не просив… Загалом, все закінчилося добре і слава Богу. А я вкотре переконалася, що головна цінність — це люди. І що у нас працюють круті класні сміливі професійні люди. Наталю, пишаюся Вами, Ви — велика молодець!» — додала вона.

О людях. Сегодня в наше отделение в Бизнес центр Леонардо пришел человек, сообщил, что у него бомба и выставил условия…

Опубліковано Iryna Starominska Понеділок, 3 серпня 2020 р.

Нагадаємо, у понеділок, 3 серпня, до поліції надійшов дзвінок від працівниці «Універсал Банку» про те, що до відділення цієї фінустанови в бізнес-центрі «Леонардо» в центрі Києва зайшов чоловік із рюкзаком і заявив, що в нього є бомба. З приміщення евакуювали працівників банку. Із терористом залишилася керівниця відділення.

Через кілька годин правоохоронцям після штурму вдалося затримати зловмисника.

Відео

«Мене звати Святий дух»: про що київський терорист говорив із журналістами

Cередмістя Києва, заручники і погроза підірвати банківську установу. Таким виявився сьогоднішній полудень столиці. Невідомий захопив приміщення банку, яке розташоване в бізнес-центрі навпроти Оперного театру. Майже всіх співробітників евакуювали. Лише одна з працівниць залишилася сам на сам із мінером. Той одразу покликав до себе кількох журналістів. Хотів на всю країну озвучити свої вимоги, але не встиг. Спецпризначенці просто під час інтерв’ю затримали терориста. ТСН на власні очі бачила, як знешкоджували зловмисника.