Кабмін передав Помісній церкві приміщення на вул. Лютеранській у Києві

Июль 17, 2019 18:00Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман зустрівся з предстоятелем Православної церкви України митрополитом Епіфанієм

Фото: kmu.gov.ua

Сьогодні на засіданні уряду прийняли рішення про передачу Православній Церкві України будівлі в центрі Києва — для адміністративних потреб. Про це написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

«Православна церква України тепер має можливість для своєї діяльності – не тільки в храмах, а й в адміністративній будівлі. Зараз іде процес становлення церкви, тож уряд прийняв рішення передати приміщення. Треба з боку держави і далі допомагати», — сказав Гройсман.

Документи він особисто передав предстоятелю Православної церкви України митрополиту Епіфанію під час зустрічі.

Читайте також

У свою чергу митрополит Епіфаній зазначив, що рішення уряду і справді історичне для Помісної церкви.

«Це засвідчує, що Ви – людина слова. Ми маємо довгі і партнерські стосунки між державою і Церквою. За останній час зроблено багато добрих справ. Ви завжди відгукуєтеся, коли ми звертаємося за допомогою. Ви вирішуєте ті питання, які постають не тільки перед нашою церквою, а й перед державою в цілому», – сказав митрополит Епіфаній.

«Православній церкві України передали приміщення на вул. Лютеранській, 18-20, яке було в управлінні Міністерства аграрної політики», — повідомила пресслужба Міністерства культури.

Довідка: Будівлю по вул. Лютеранській, 18-20 в Києві у 2010 році було передано у сферу управління Міністерства аграрної політики для подальшого закріплення за Українським науково-дослідним інститутом цукрової промисловості.

Як повідомлялось, на початку липня УПЦ КП попросила суд скасувати наказ Мінкультури в частині втрати чинності реєстрації статуту Української православної церкви Київського Патріархату.