Яким буде тариф на опалення у лютому?

Март 12, 2018 10:08Яким буде тариф на опалення у лютому?
Автор Visnik, Опубліковано: Березень 12th, 2018

Згідно з Постановою Кабінету міністрів України від 30 жовтня 2015 року №1037 «Про запровадження перерахунку вартості послуги з централізованого опалення залежно від температури зовнішнього повітря» до Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання гарячої води вносяться зміни такого змісту: розмір щомісячної плати за послуги з централізованого опалення для населення у разі відсутності у квартирі та на вводах у багатоквартирний будинок засобів обліку теплової енергії визначається виконавцем за відповідною формулою, враховуючи відхилення фактичної температури зовнішнього повітря та тривалість опалювального сезону від врахованих під час розрахунку діючого тарифу в розрахунковому місяці. Тобто, розмір щомісячної плати за послугу з централізованого опалення (у разі відсутності засобів обліку) визначається згідно з нормативами (нормами) споживання та з урахуванням фактичної температури зовнішнього повітря і фактичної кількості діб надання цієї послуги в місяці, який є розрахунковим.

За даними Центральної геофізичної обсерваторії об’єднаної гідрометеорологічної станції Баришівка середня температура повітря за лютий 2018 року в нашому регіоні склала -4,1 градуса. За даними, які фіксуються на підприємстві (погодинно, на кожній котельні) середньомісячна температура в лютому 2018 року склала -3,3 градуса. При перерахунку тарифу за лютий було взято не -4,1 градуса, а -3,3 градуса, що дозволило дещо знизити умовно-змінну частину тарифу.

Таким чином у лютому 2018 року тариф, розрахований з урахуванням температури зовнішнього повітря, склав 34,87 грн за 1 кв. м опалювальної площі.

Адміністрація КП КОР «Переяслав-Хмельницьктепломережа», тел. для довідок: 5-35-47, 5-46-28

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.