Як живе тигрова мама: столичний зоопарк поділився “приватним” життям родини хижаків (ФОТО)

29 июля, 2021 23:56Як пояснили у столичному зоо, за сучасними оцінками, в природі залишається 3900 тигрів, але для захисту цього виду потрібно багато працювати, якщо людство хоче  забезпечити його майбутнє в дикій природі.

Мама-тигриця народила тигренят у зоопарку у 2008 році. Їх назвали Малиш  і Рена.

Малиш спокійний, любить багато спати протягом дня.  Коли не хоче йти або не має настрою – може ігнорувати працівників, які кличуть. Коли має добрий настрій – любить спілкуватися з працівниками відділу. Дуже любить поїсти.

Рена по характеру дуже грайлива, любить бавитися, стрибати. Часто сидить в засідці в кущах і вдає вигляд, що полює на працівників, які її кличуть, але якщо думає, що на неї не звертають увагу – часто зразу прибігає перевірити, чому. Теж, як і Малиш, любить спілкуватися з працівниками, видаючи характерні звуки.

Малиш п’ять разів на тиждень має в раціоні 8 кг яловичини, також один раз в тиждень 8 кг м’яса індички. Раз на тиждень – голодний день.

Амба і Рена мають п’ять разів на тиждень яловичину по 6 кг та один раз м’ясо індика – 6 кг. У Рени раз в тиждень голодний день. У Амби через її вік голодний день відсутній, замість нього вона отримує додатково 6 кг яловичини.