Як сім’я кримських татар відкрила кулінарний куточок Криму в центрі Києва (ВІДЕО)

Март 12, 2018 14:24У програмі «Майстер справи» на UATV розповідається, як вимушеним переселенцям із Криму вдалося відкрити в Києві одне із найуспішніших кафе

uatv

12.03.2018

Фото UATV

Коли в 2014 році в Крим прийшли російські “зелені чоловічки”, сім’я Асана Буджурова зрозуміла, що більше не може залишатися на рідній землі.  Після вимушеного переїзду до Києва вони відкрили павільйон з чебуреками, щоб зводити кінці з кінцями, а в результаті стали майстрами кримськотатарської кухні.

“Не всі знають, хто такі кримські татари, багато хто вважає нас монголо-татарами. І мені хотілося познайомити киян із кримськотатарською культурою. А знайомство із культурою найлегше починати із кухні, тому що це простіше помацати і спробувати”, – говорить співзасновник кримськотатарського кафе “Софра” Асан Буджуров.

У перекладі із кримськотатарської “Софра” означає “накритий стіл, застілля”. І головна страва у цьому кафе – чебуреки зроблені за старовинним родинним рецептом.

Часті гості цього кафе голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, його попередник Мустафа Джемілєв і українська співачка Джамала.

Тут пригощають делегації із Туреччини, обідають співробітники іноземних посольств і збирається Духовне управління мусульман Криму у вигнанні.

Як же невеличкий підвальний заклад без претензії на шикарний ресторан став таким відомим та популярним та в чому секрет соковитих кримськотатарських чебуреків дивіться в програмі “Майстер справи” на UATV.

Більше випусків програми “Майстер справи” дивіться за посиланням.