“Як оселедці в тамбурах”: в мережі показали фото київських електричок

3 июня, 2020 22:48Укрзалізниця відновила курсування приміських електричок з 1 червня в деяких областях. Однак карантинні вимоги при перевезенні грубо порушуються.

Про це на сторінці у Facebook написав депутат Фастівскої міськради, представник громадського контролю “Укразалізниці” Віктор Гарвона.

“На першій картинці Бучанський напрямок, на другій Фастівський. Обидва биток, але ми програємо по щільності. Як, на жаль, і програвали до карантину. Це биток, і сельодка в тамбурах, від якої втратить свідомість будь-який епідеміолог. Усіх нас з великою перевагою уграв Covid-19. Унікальна в історії мегахрень, коли ділки з Укрзалізниці не бояться відповісти за бездіяльність. Вони далі продовжують шантажувати знекровлені бюджети місцевих рад, щоб ті дали їм хоч якісь бабки на розпил. Замість того, аби чітко законодавчо прописати – хто є вигодонабувачем від підвозу робочої сили, хто бере з неї ПДФО, і хто за це має платити. Наразі все це виглядає так, що залізничники провокують спалах, аби потім не тратитись на перевезення й уникнути технічного дефолту. Дожились”, – повідомляє Віктор Гарвона.

Фото: Віктора Гарвони

Підписуйтеся на сторінку «Діло» у Фейсбук