Як двоє киян розробляють зарядні станції для електромобілівВ Києві працює компанія Octa Energy, яка розробляє та виготовляє зарядні станції для електромобілів.

ecotown.com.ua

Двоє киян, Олександр Амелькін та Андрій Смоголюк, у 2016 році вирішили почати бізнес з виробництва недорогих, але якісних, зарядних станцій для електромобілів. Як повідомляє Ecotown, тепер компанія має налагоджене виробництво зарядних станцій на базі OCPP протоколу, які не поступаються за якістю кращим іноземним аналогам.

Створення зарядних станцій починається із вивчення попиту на ринку та розрахунку економічної доцільності. Після розробки 3D-макету для кожного елементу конструкції робиться креслення. На стадії проектування вибирається спосіб обробки матеріалів і варіанти виготовлення. Окрім цього проектуються плати. При проектуванні функціональної частини зарядок Octa розробники врахували, що клієнти часто просять зробити нестандартні комплектації зарядних станцій, додати нові функції, яких не було у базовій версії. Саме тому всі зарядні станції Octa проектуються та виробляються на єдиній UCP платформі, яка дозволяє збирати всю керуючу частину зарядок по принципу конструктора Lego. Після розробки техпроцесу виробництва настає процес виробництва.

Виробництво корпусів та плат для зарядних станцій Octa здійснюють в Україні, проте, частину радіодеталей закуповують за кордоном. Виробництво плат здійснюють частково на власному виробництві, а частково – на потужностях компанії Укроборонпрому. Металеві корпуси та пластикові деталі зарядних станцій виробляють у Києві. Кінцевим етапом виробництва зарядних станцій є збірка та тестування.

Зарядні станції київського виробництва вже імпортуються в інші країни. В рамках проекту EV-net, планується встановлення станцій Octa у десятках населених пунктів по всій Україні. В майбутніх планах компанії вихід на ринок Європи та США.

Нагадаємо, автомобілісти з Вінниці склалися коштами на зарядну станцію для електромобілів.

* Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

А поделиться?