Із надзвичайно дивовижним виконанням гімну та відсутністю Порошенка: у столиці пройшов Хід гідності

Август 24, 2019 15:08Із надзвичайно дивовижним виконанням гімну та відсутністю Порошенка: у столиці пройшов Хід гідності.

Під звуки ста ударів пам’ятного дзвону Володимир і Олена Зеленські в супроводі одягнених в біле сотень дітей поклали квіти до меморіалу Героїв Небесної сотні.

Згодом відбулося підняття національного прапора нашої незалежної України. У самих різних варіаціях над Майданом лунав гімн. На фортепіано його виконав композитор Мирослав Скорик.

Тіна Кароль у розкішній білій сукні заспівала з даху будинку на Хрещатику. Її спів супроводжувала арфа.

Володимир Зеленський виголосив доволі зворушливу промову. Президент закликав подякувати усім захисникам. Він сказав, що не зовсім вірно казати, що Україні лише 28, адже до 1991 року країна встигла чимало.

Зеленський назвав Україну багатовіковою та одночасно молодою. Він наголосив, що усі ці 28 років українці пережили разом та нагадав про найвідоміші здобутки у спорті, науці, культурі. 29 серпня оголошено Днем пам’яті захисників, які загинули за незалежність та суверенітет України.

Цього дня на Майдані Незалежності зібралась гордість України – воїни, родини військових, волонтери, рятувальники, спортсмени та діти.

Під час Ходи гідності в президентській ложі були присутні лише три президенти — Кравчук, Кучма і Ющенко. Петро Порошенко на ці урочистості не прийшов.

Насамкінець Зеленський нагородив бійців. Одному з представників Військово-морських сил України нагороду вручили прямо на судні в Одесі, і показали церемонію в прямому ефірі.

Гасло Ходи: «Ми різні, але ми єдині». Увагу у 2019 році акцентували не на військових і техніці, а на людях загалом.