Із 2014 року в Києві демонтували близько 12,5 тисячі МАФів

4 ноября, 2019 12:32Сьогодні, 4 листопада, очільник столиці Віталій Кличко розповів про демонтаж МАФів у Києві.

Протягом 2019 року у столиці демонтували понад 1,6 тисячі МАФів. А із 2014 року — близько 12,5 тисячі МАФів. 

Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко.

«Ми продовжуємо очищувати столицю від МАФів, що псують вигляд наших вулиць, створюють незручності біля зупинок громадського транспорту і в підземних переходах. Системне прибирання Києва від незаконних ларьків розпочали влітку 2014 року. Було чимало спротиву, погроз інспекторам та, навіть, фізичного протистояння під час демонтажів. Тільки з початку цього року було демонтовано понад 1,6 тисячі незаконних тимчасових споруд і торгових точок – від найменшого лотка-штендера з овочами-фруктами до ангарів площею в 500-800 квадратних метрів», – підкреслив Кличко.

Очільник столиці повідомив, що також демонтують авто, які без дозволів намагаються продавати каву та фастфуд, самовільно встановлені літні майданчики кафе, барів і ресторанів, незаконні огорожі. А також – незаконні гаражі, автомийки, складські приміщення. Демонтують тільки ті споруди, що працюють без дозвільних документів. Адже понад 5 тисяч столичних МАФів – законні. За планом, у місті має бути 6,5 тисячі торгових кіосків, пересувних кав’ярень й інших тимчасових споруд.

«Сьогодні на вулицях Києва ще залишаються 2,9 тисячі незаконних МАФів. Плануємо до кінця року зменшити їх кількість майже на 300» – наголосив Віталій Кличко.

Раніше Віталій Кличко після огляду відремонтованого другого вестибюля станції метро «Святошин» розповів, які нововведення очікують пасажирів, які користуватимуться станцією в подальшому.