Інструкторів-саперів підрозділів спецпризначення Нацгвардії навчали мінній безпеці

7 марта, 2021 23:00У Вишгородському навчально-бойовому центрі підготовки до спеціальних дій Міжнародного центру Національної гвардії на Київщині, відбувся курс підготовки інструкторів з виявлення та розпізнавання вибухонебезпечних загроз ЕТНАR, інформує прес-служба НГУ.

Впродовж тижня інструктори з інженерної підготовки підрозділів спецпризначення Національної гвардії навчались розпізнавати і виявляти вибухонебезпечні предмети та саморобні вибухові пристрої.

Також гвардійці вивчали способи проведення обшуку на ділянці та обшук за методом 5/25 і по периметру.

Головною ж метою проведення курсу були обмін досвідом та напрацювання методики у проведенні занять з інженерної підготовки із спецпризначенцями. Для цього під час проведення фінальних тактико-спеціальних занять гвардійці-інструктори розбились на дві групи, де одна із них виступала у ролі керівників та оцінювачів, а інша виконавців завдань і навпаки.

«У саперній справі кожна помилка коштує життя. Це один із основних курсів з інженерної підготовки, що повинен пройти кожен військовослужбовець, а тим більше спецпризначенець. Також, ми поділились своїм досвідом із колегами отриманим під час участі в ООС та виробили одноманітні методики у проведенні занять», — зазначив начальник навчального відділу підготовки фахівців інженерної служби Навчально-бойового центру підготовки до спеціальних дій підполковник Володимир Сорокін.

Курс ЕТНАR був розроблений канадськими інструкторами з операції «UNIFIER» спільно з фахівцями саперної справи Збройних Сил України та активно впроваджується у колективну підготовку підрозділів Національної гвардії у Міжнародному центрі НГУ.

Нагадаємо, група ІС писала про те, що військових ООС навчали, як вберегтись від небезпечних «сюрпризів» бойовиків.

Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.