Інститут картоплярства у Немішаєвому відвідала делегація Республіки УзбекистанІнститут картоплярства у Немішаєвому відвідала делегація Республіки Узбекистан

10 0 0

Науковці ІК НААН з узбецькими колегами обговорили співпраці між інститутом та хокіміят Бахмальського району Джиззацької області в галузі картоплярства.

Робоча зустріч наукових співробітників інституту на чолі з директором Бондарчуком А.А. та делегацією Республіки Узбекистан відбулася 10 вересня 2018 року в Інституті картоплярства НААН у Немішаєвому. На зустрічі також був присутній Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Узбекистан в Україні Абдуалієв Алішер Хабібуллаєвич. Повідомляється на офіційному сайті інституту.

Під час зустрічі були обговорені питання щодо готовності науковців інституту співпрацювати з узбецькими кадрами, а також спільні дії у випробуванні сортів картоплі селекції ІК на території Бахмальського району Джиззацької області, особливості вирощування і випробування сортів, що будуть задіяні в даному проекті.

Друга частина зустрічі була присвячена демонстрації сортів картоплі безпосередньо на полі, де узбецькі колеги мали змогу ознайомитись з характеристикою кожного сорту, після чого була проведена їхня дегустаційна оцінка.

В ході зустрічі неодноразово наголошувалось на тому, що співпраця корисна для обох сторін. Наступний крок – підписання меморандуму про співпрацю.

Читайте ще:  Особливим дітям Васильківщини – особлива увага

Теги: Абдуалієв Алішер Хабібуллаєвич, Бондарчук А., Інститут картоплярства, картоплярство, Немішаєве, Посол Республіки Узбекистан Розділи: Бородянка, Новини

А поделиться?