Хворих на коронавірус можуть розміщати в ангарах столичного авіазаводу

Апрель 7, 2020 13:16У Києві проводять інвентаризацію об’єктів нерухомості різних форм власності, які можуть бути облаштовані під об’єкти тимчасового розташування пацієнтів хворих на COVID-19. Таке доручення керівникам різних органів влади, зокрема Голові КМДА, надійшло від Кабінету міністрів за результатами наради членів Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На думку чиновників, необхідно подбати про такі приміщення для того, щоб у разі потреби можна було розмістити велику кількість хворих на коронавірус, не наражаючи на небезпеку інших пацієнтів, які лікуються або очікують складних хірургічних операцій у лікарнях.

Вимоги до приміщень досить прості:

сукупна площа від 500 кв. м;наявність щонайменше холодного водопостачання та підключення до електромереж;можливість розміщення та підключення медичного обладнання, зокрема апаратів штучної вентиляції легень тощо;можливість обладнання закритих приміщень для проведення рентгенографії;можливість проведення дезінфекційних заходів та наявність прилеглої території для проведення дезінфекції автомобілів, якими користуються хворі.

– У Києві необхідним критеріям відповідають приміщення Міжнародного виставкового центру та виробничі приміщення (ангари) державного підприємства «Антонов». Пропоную невідкладно розпочати переговори з керівниками та власниками таких об’єктів щодо умов їх тимчасового використання на період проведення заходів протидії поширенню COVID-19, – зазначив Генеральний директор Директорату координації державних політик та стратегічного планування Дмитро Шевчук.

До слова, при розгортанні таких мобільних шпиталів, треба буде подбати про постачання у такі приміщення ліжок, матраців та запасу текстильних виробів.

Ми є в Telegram (стеж за збоями в міському транспорті з нами).