«Хурма» весною оживає? Біля метро «Золоті ворота» з’явилися нові конструкції

8 апреля, 2021 23:08Як пише Хмарочос, помітили конструктивні елементи нової споруди і в Департаменті міського благоустрою.

Відомо, що власника попросили надати дозвільну документацію на будівництво або в разі її відсутності  демонтувати конструкцію своїми силами.  

У КМДА говорять що припис інспектора благоустрою був внесений п’ятого квітня.  Відтак, на виконання цих вимог за законом підприємець має три дні. В іншому разі комунальники обіцяють самостійно знести незаконну споруду. 

У Департаменті міського благоустрою пояснили, що для того щоб ініціювати демонтаж   потрібно доручення від Департаменту міського благоустрою. Тобто має зібратися внутрішня комісія, прийняти рішення, підписати документи, оприлюднити їх на сайті, і тільки тоді   можна  розпочинати роботи з демонтажу.   .

В разі відсутності дій із боку власника конструкції вся процедура прийняття рішення і демонтажу займе від одного дня до тижня. 

Нагадаємо, що літній майданчик ресторану «Хурма»  розташовувався  в охоронній зоні інженерних мереж, на відстані 1,6 метра від газопроводу низького тиску, що могло призвести до аварії.

До слова, на Льва Толстого прямо на тротуар рухнула частина фасаду (ФОТО).