Художник – керамік

Октябрь 4, 2018 20:40Художник – керамік

5 0 0

 

Заслуженого майстра народної творчості України – Сергія Денисенка знають далеко за межами Василькова. Його різнокольорові керамічні тарелі легко впізнавані за розписом з мотивами українських писанок та народного епосу. А вміння це передається в родині від батька до сина вже багато поколінь поспіль.

Потяг до роботи з глиною майбутній майстер відчув у дитинстві. Ще шестирічним хлопчиком почав переймати секрети майстерності, спостерігаючи за роботою свого талановитого батька.

А свій творчий шлях художник – кераміст розпочинав на колишньому Васильківському майОліко-керамічному заводі. Розквіт підприємства припадав на 60-70 -ті роки минулого століття. Понад 20 років пан Сергій працював головним художником. За його ескізами прикрашалися кращі вироби підприємства.

Тепер Сергій Денисенко працює лише у власній майстерні та представляє свої роботи на багатьох місцевих, обласних та всеукраїнських виставках. А ще передає вміння синам, які вже також працюють художниками.

Всі, хто зацікавився творчістю художника-кераміста зможуть ознайомитись із його роботами 14 жовтня на виставці у Пирогово.

 

Читайте ще:  Участь Максима Плешка у програмі “Кандидат” — одна з ланок політичної карплюківської кампанії?

Теги: Васильків, Кераміка, київщина, Культура, Мистецтво, музей, Пирогово, Погляд, Приірпіння, Творчість Розділи: Васильків, Новини