Густий туман у столиці спричинила температурна інверсія, — КМДА

Октябрь 23, 2019 16:08Люди бідкаються, а влада розводить руками.

За даними Центральної геофізичної обсерваторії, 21 жовтня перевищень разових концентрацій СО на жодному зі стаціонарних постів системи моніторингу не було. Водночас перевищення СО у деяких районах столиці пов’язують з активним трафіком автомобілів та спалюванням листя. Про це повідомили в Управлінні екології та природних ресурсів КМДА, передає Київонлайн.

Кілька днів поспіль у столиці переважає густий туман. В Управлінні екології та природних ресурсів КМДА зазначають, що причиною цьому є температурна інверсія атмосфери. Вона виникає у результаті різних температур верхнього атмосферного та приземного шарів. Внаслідок різниці у температурі вертикальна циркуляція повітря сповільнюється, а продукти життєдіяльності не можуть піднятися у верхні шари атмосфери і розсіятися.

За даними Центральної геофізичної обсерваторії, 21 жовтня перевищень разових концентрацій СО на жодному зі стаціонарних постів системи моніторингу не було. Водночас перевищення СО у деяких районах столиці пов’язують з активним трафіком автомобілів та спалюванням листя. Зокрема ЦГО зафіксувала перевищення середньодобових концентрацій СО на Деміївській площі.

Підписуйтесь на нас у Facebook та Telegram.

Новиниекологія, КМДА, повітря