Громадського транспорту стане більше, але поїдуть далеко не всі – Кличко

7 мая, 2020 16:40На першому етапі послаблення обмежувальних заходів наземний громадський транспорт у столиці працюватиме в обмеженому режимі. А метро відкриють за рішенням уряду. Про це міський голова Києва Віталій Кличко повідомив під час онлайн прес-конференції.

«Наземний громадський транспорт працюватиме на першому етапі в обмеженому режимі. До 22 травня точно. Але ми збільшимо кількість маршрутів у ті райони, що сьогодні мало охоплені. Збільшення маршрутів стосуватиметься електротранспорту. А бізнес, що почне роботу, повинен вирішити питання з підвозом своїх співробітників до місця роботи. Метро, як я неодноразово говорив, відкриється за рішенням уряду. І це буде не одразу», — зазначив керівник столиці.

Віталій Кличко додав, що приміський транспорт уряд пообіцяв запустити в першу чергу — із початком послаблень обмежувальних заходів.

Читайте також:

— «Не дозволю відновити роботу громадського транспорту 11 травня — головний санітарний лікар»;

— «Карантин триватиме і після 22 травня, а метро запустимо під кінець епідемії — Прем’єр»;

— «Київ озвучив власні вимоги до продажу фастфуду та напоїв в умовах карантину»;

— «Київська влада примусово закриватиме підприємства, чиї працівники захворіли на коронавірус».

Стежите за усіма новинами на тему «Пільги та обмеження бізнесу під час карантину»? Отримайте доступ до LIGA360 і відстежуйте інформацію за тематикою, обирайте ЗМІ, яким довіряєте та сформуйте свою індивідуальну стрічку новин.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.