Голосіївський райсуд Києва зіткнувся з проблемою: не вистачає коштів на відправлення повісток

3 июня, 2020 20:08Голосіївський районний суд міста Києва доводить до відома учасників судових процесів, про затримки з відправленням поштової кореспонденції, що пов’язані з дефіцитом поточних видатків на забезпечення здійснення судочинства. Насамперед мова йде про поштові відправлення судових повісток(повідомлень), ухвал, рішень, тощо. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Так, відправка поштової кореспонденції у Голосіївському районному суді міста Києва тимчасово припинена.

З метою своєчасного повідомлення про день та час судових засідань суд просить використовувати сучасні альтернативні способи для отримання повісток, повідомлень та іншої інформації із суду, в тому числі процесуальних документів, а саме:

при подачі документів до суду надавати письмову згоду на надсилання судової повістки у вигляді SMS-повідомлень, вказуючи власний номер мобільного телефону;
ознайомитись з датою призначення справи до розгляду на веб-сайті Голосіївського районного суду міста Києва у розділі «Громадянам»: Списки судових справ, призначених до розгляду;
отримувати процесуальні документи електронною поштою;
телефонувати до єдиного контакт-центру судової влади України за номером 0-800-501-492 (безкоштовно по всій території України).

Також, при зверненні до суду, прохання повідомляти про всі відомі засоби зв’язку — офіційні адреси, адреси електронної пошти, номера телефонів учасників судових справ.

Про відновлення відправлення поштової кореспонденції буде повідомлено додатково.

Раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що В Одеському окружному адмінсуді закінчились кошти на відправлення кореспонденції.

Така ж проблема у Шевченківському райсуді Києва.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути в курсі найважливіших подій.