Голобуцький прокоментував слова Гройсмана щодо закону про столицю

Август 14, 2019 17:56Політтехнолог Олексій Голобуцький прокоментував слова Володимира Гройсмана, сказані на засідання Уряду, щодо закону про столицю і про повноваження міського голови. Про це розповідає Zrada.today з посиланням на допис політтехнолога у соціальній мережі фейсбук.

Олексій Голобуцький пише про те, що Прем’єр Гройсман сьогодні на засіданні Уряду сказав: «Україні потрібен новий закон про столицю, про місто Київ, де б чітко було розписано, що таке місцеве самоврядування та були повноцінні повноваження міського голови, а з іншого боку – були повноцінно відображені повноваження державної влади. Тому сподіваюся, що у рамках реформи децентралізації новий закон про столицю буде напрацьований новим парламентом, урядом та реалізований».

Коментуючи сказане прем’єром політтехнолог зауважує, що Гройсман тут цілком правий.

«Це справа тільки киян – хто очолюватиме столицю. Не президента, не прем’єра, не ще когось. Тільки кияни мають право призначити чи викинути з влади мера столиці. Приємно, що прем’єр це право визнає.

До того ж Гройсман зайняв дуже раціональну позицію: не важить, хто що думає з цього приводу – питання повинне регулюватись Законом. Нормальним, повноцінним, сучасним законом. Котрий ще й мусить закріпити принципи децентралізації управління в державі також і стосовно Києва.

Тобто, факт: за ситуацію з владою в Києві взялись не з того боку. Бо цим має зайнятись ВР – розробити і ухвалити дієвий і сучасний закон», наголошує Олексій Голобуцький.

Також читайте: КАБМІН ВІДМОВИВСЯ РОЗГЛЯДАТИ ЗВІЛЬНЕННЯ КЛИЧКА

Нагадаємо, що прессекретар прем’єр-міністра Володимира Гройсмана Василь Рябчук повідомив про те, що чинний склад уряду не розглядатиме звільнення мера Києва Віталія Кличка з посади голови Київської міської державної адміністрації.

Только интересное и важное попадает к нам в Telegram.. Подписывайтесь!