Глава Обухівського осередку БЮТ Іллєнко визнала, що в ТВК були подані документи з порушенням гендерних квот

2 октября, 2020 00:00В результаті позову, поданого головою обласної організації партії «Слуга народу» Олександром Дубінським, Київський окружний адміністративний суд скасував реєстрацію списку «Батьківщини» в Обухівську міськраду за недотримання гендерної квоти.

Лариса Іллєнко звинуватила тервиборчком у тому, що там не вказали «Батьківщині» на помилку / скріншот з відео

Голова Обухівського осередку БЮТ Лариса Іллєнко визнала, що в ТВК були подані документи з порушенням гендерних квот.

Про це вона повідомила в ефірі телеканалу «Правда.Тут».

«У територіальному списку ми допустили помилку, зрушилися кандидати і вийшло більше чоловіків, а це порушення гендерної квоти», — повідомила Іллєнко.

Вона також звинуватила тервиборчком у тому, що там не вказали «Батьківщині» на помилку. 

«От скажіть, це не корупція? Якщо ТВК отримують гроші з бюджету представники всіх партій повинні подивитися, ознайомитися з документами і сказати, що у вас є помилки, виправте, у вас є час — тиждень. Правильно? Правильно. То з партією Батьківщина саме в Обухівському районі сталося все до болю навпаки», — вважає Іллєнко. 

Нагадаємо, в результаті позову, поданого головою обласної організації партії «Слуга народу» Олександром Дубінським, Київський окружний адміністративний суд скасував реєстрацію списку «Батьківщини» в Обухівську міськраду за недотримання гендерної квоти. Таким чином, чинний голова Обухівської райради і голова місцевого осередку БЮТ Лариса Іллєнко, яку пов’язують з фірмами, які незаконно видобувають пісок, не зможе брати участь у майбутніх виборах.