Глава ДАБІ Кудрявцев заперечує свій зв’язок із ТимошенкоОлексій Кудрявцев колись був депутатом місцевої ради від партії «Батьківщина». Фото: kievvlast.com.ua

Глава Державної архітектурно-будівельної інспекції (ДАБІ) Олексій Кудрявцев заперечує свій зв’язок з Тимошенко і каже, що не має наміру балотуватися від партії «Батьківщина» до Верховної Ради.

Про це Кудрявцев повідомив на офіційній сторінці ДАБІ в facebook назвавши інформацію про своє можливе балотування від партії Юлії Тимошенко «новинним фарсом».

Раніше низка ЗМІ з посиланням на джерело в Київському обласному штабі партії «Батьківщина», повідомили що Олексій Кудрявцев як колишній депутат місцевої ради від партії «Батьківщина» має намір балотуватися до Верховної Ради по одному з ключових округів Київської області, який охоплює територію Бориспільського району.

Минулого тижня стало відомо, що очолювана Олексієм Кудрявцевим Державна архітектурно-будівельна інспекція (ДАБІ) визнана лідером по боротьбі з корупцією серед усіх державних органів виконавчої влади, — такими є попередні результати опитування журналістів і лідерів громадської думки.

×

А поделиться?