Функції основного постачальника електроенергії в столиці з 1 березня переходять до «ДТЕК Київські електромережі»ПАТ «Київенерго» передало функції з розподілу і постачання електроенергії до ПрАТ «ДТЕК Київські електромережі» на виконання вимог закону «Про ринок електроенергії», повідомили агентству «Інтерфакс-Україна» в прес-службі компанії.

«Нова компанія починає обслуговувати споживачів електроенергії міста Києва з 1 березня 2018 року. Зміна постачальника ніяким чином не вплине на порядок і вартість надання послуг клієнтам ПАТ «Київенерго», — відзначили в компанії.

«ДТЕК Київські електромережі» буде надавати послуги за раніше підписаними з «Київенерго» договорами, в їх переукладанні немає необхідності. Контакт-центри «Кіївенерго» продовжать обслуговування всіх клієнтів на колишніх умовах.

Як відзначають в прес-службі, «ДТЕК Київські електромережі» планує суміщати функції з розподілу і постачання електроенергії до листопада 2018 року, після чого функція поставки, відповідно до вимог закону, буде відокремлена.

«Київенерго» продовжить виконувати діяльність з виробництва теплової і електричної енергії, постачання теплової енергії, гарячого водопостачання і централізованого опалення.