Фотовиставка газети «День»: Марина Порошенко нагородила переможця

Ноябрь 8, 2019 20:08У Києві відкрилася 21-а фотовиставка газети «День». Сюди перед конкурсом надійшло понад 3000 робіт з усіх куточків країни. Утім, обрали виключно дві сотні найкращих. Переможця нагороджувала голова Українського культурного фонду  Марина Порошенко. 

Про це повідомляє кореспондентка «Прямого» Ганна Дзьоба.

«Я передивилася  близько 200 робіт, які були представлені на виставці. Це дійсно ретельна і відповідальна робота. Може я відкрию таємницю, що це було в декілька етапів. Я не відразу обрала цю роботу. Це вже третій рік, коли ми беремо участь в фотовиставці газети «День» і обираємо свого переможця. Але завжди це були роботи наших юних, молодих фоторобітників, якщо можна їх так назвати, фоторепортерів. Цього року ми вирішили розширити коло. Ми передивилися всі роботи і зупинилися на тій, яка має назву «Ігри нескорених», — сказала Марина Порошенко.

Вона також додала, що учасники змагань «Ігри нескорених» є прикладом того, як не треба здаватися у житті.

Сьогодні всім українцям дуже важливо мати приклад того, як треба не здаватися у житті, як бути патріотом, бути українцем. І навіть коли доля так склалася, що ці люди стали скаліченими, вони загубили свої кінцівки й стали неспроможними, саме в такі часи вони не здаються і показують нам свій характер і силу волі. І вони продовжують боротися. І так само всі українці мають зрозуміти, що вони є вільною нацією, що ми боремося за свою землю, за свою ідентичність. Ми маємо усвідомлювати, хто ми є в цьому житті, і впевнено дивитися у майбутнє».

Марина Порошенко наголосила, обрала переможця саме тому, що він своїми фотографіями нагадав, що українці мають змогу мирно жити  завдяки військовим і ветеранам.

«Тому саме Миколі Тимченку я дуже вдячна, що він вибрав саме таку тематику для своєї роботи, яку він представив на цій виставці. І ми її обрали. Ще раз через цю роботу я хочу виразити свою шану і свою повагу до наших захисників. Сьогодні вони потребують нашої підтримки і подяки. Тому що вони дають нам можливість мирного життя тут, щоб ми не відчули, що таке війна, що таке загроза пострілів, що таке втратити близького чи рідного у своїй родині», — наголосила глава Українського культурного фонду.

Також слідкуйте за «Прямим» у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.