Фото, відео: в Олімпійському коледжі заявили про його штурм поліцією та тітушками

24 сентября, 2020 16:3224 вересня у Києві поліція прийшла до Олімпійського коледжу імені Івана Піддубного, колектив та студенти якого не хочуть підкорятися рішенню Кабміну про переведення закладу в підпорядкування Університету фізичного виховання і спорту.

Як повідомляє Еспресо.TV, викладачі та студенти заявили про незаконне захоплення коледжу на користь ректора Національного університету фізичного виховання і спорту України Євгенія Імаса та заступника міністра освіти і науки Стрельченка. На сторінці ліцею в Facebook повідомлялося, що заклад мали намір штурмувати о 12.00: «Зараз тітушки і автобуси з поліцією вже стоять під коледжем… Колектив і студенти налаштовані рішуче боротися за свої права та вимагати виконання норми закону про неприпустимість передачі Імасу».

Терор триває! Щойно викрали голову профспілки коледжу Dmytro Nesviatypaska та вивезли у невідомому напрямку! При цьому застосували грубу силу! Поліція (беркут) оточила коледж.

Опубліковано Олімпійський коледж імені Івана Піддубного Четвер, 24 вересня 2020 р.

У наступному записі повідомлялося, що штурм вже почався. «У ці моменти відбувається захоплення коледжу. Поліція за вказівками ректора НУФВіС Євгенія Імаса та заступника міністра освіти і науки Стрельченка застосувала силу до студентів та працівників коледжу», – йдеться на сторінці Олімпійського ліцею у Facebook.

❗Відбувається незаконне захоплення Олімпійського коледжу❗Ми прийшли підтримати студентів коледжу. Приєднуйтесь!Вадим Гутцайт – міністр молоді і спорту і Сергій Шкарлет – в.о. міністра освіти – лобіюють ліквідацію хоче коледжу і підпорядкування спортивного комплексу Університету фізичної культури і спорту.-продовження стріму-Один з викладачів коледжу – Богдан Грицай, спортсмен, що кинув виклик Усику.

Опубліковано Рух Опору Капітуляції Четвер, 24 вересня 2020 р.

До коледжу також прийшов і ректор Національного університету фізичного виховання і спорту України Євгеній Імас, який вступив у словесну перепалку з викладачами та студентами. Причиною стали небажання ректора перейти на українську мову.

Студенти ліцею почали страйк проти намагань рейдерського захоплення закладу 9 вересня, протестуючи проти рішення Кабміну про переведення навчального закладу в підпорядкування Національного університету фізичного виховання і спорту. А 18 вересня 2020 року,в. о. міністра освіти Сергій Шкарлет видав наказ в якому зокрема вказується, що НУФВСУ є правонаступником всього майна, прав та обов’язків Олімпійського коледжу.

Тим часом, в.о. міністра освіти Сергій Шкарлет заявив, що існує підтверджене спростування тому, що в його наукових роботах є плагіат.

Нагадаємо, в серпні фахівці проаналізували статтю Сергія Шкарлета для докторської дисертації та відзначили, що майже 90% статті – це плагіат.

Пізніше етичний комітет Нацагенства з питань забезпечення якості освіти відреагував на скарги і визнав, що у трьох роботах в.о. міністра Шкарлета є плагіат.

17 червня прем’єр-міністр Денис Шмигаль запропонував Верховній Раді призначити Шкарлета главою Міносвіти. Однак парламентський комітет з питань освіти, науки та інновацій, не підтримав його кандидатуру.

25 червня Кабінет міністрів призначив Сергія Шкарлета виконуючим обов’язків міністра освіти і науки України. Прем’єр-міністр Шмигаль заявив, що якщо він не впорається, то залишить свою посаду за пару місяців.

30 червня у центрі Києва відбулася акція проти призначення Шкарлета. Її учасники нагадали, що раніше він співпрацював з Партією регіонів, є противником зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) та був звинувачений у плагіаті.

Політтехнолог Олег Пастернак вважає, що на Шкарлета покладається надія – очистити профільні управлінські структури від нездар, що влаштовують ідіотські експерименти у системі освіти.