Фото, відео: наслідки прориву труби біля Ocean Plaza, під асфальт провалилася маршрутка

14 января, 2020 08:16У столиці на вул. Антоновича в районі ТЦ Ocean Plaza стався прорив труби. В результаті події гаряча вода потрапила також у магазин Ашан і на перший поверх ТРЦ Ocean Plaza, відвідувачів евакуювали. Також у районі прориву під асфальт провалилося маршрутне таксі з пасажирами. Рятувальники евакуювали з автобуса 4 пасажирів, а також 3-х громадян з тролейбуса, який стояв поряд.У «Київтеплоенерго» повідомили, що під час гідравлічних випробувань, які проводилися влітку, пошкоджень виявлено не було. У КП також додали, що магістральна мережа була побудована в 1987 році.

«Зараз знято автобус, який опинився на місці аварії. Будуть проведені роботи із розриття. Стане зрозуміло, скільки необхідно буде часу для ліквідації пошкодження. Відповідно, роботи з ліквідації пошкодження будуть проведені. Зараз проводиться перепідключення абонентів, перепідключення будинків до інших теплопроводів теплопостачання. Таким чином, ми прогнозуємо, що без тепла жоден будинок не залишиться», – заявив заступник голови КМДА Петро Пантелєєв.

В результаті прориву труби з гарячою водою біля ТРЦ Ocean Plaza кількість постраждалих зросла до дев’яти осіб.

«За нашою інформацією дев’ять чоловік з легкими опіками», – зазначив головний інженер «Київтеплоенерго» Юрій Паливода, передає «РБК Україна».Частина людей з числа постраждалих була недалеко від місця прориву труби, а частина були в маршрутці, яка також опинилася на місці прориву тепломережі.

«Постраждалих відвезли до Київської клінічної лікарні, в обласну лікарню … Це та інформація щодо потерпілих, яка у нас є. Зараз працюють медики, надають допомогу», – сказав Пантелєєв.

Нагадаємо, в Києві ввечері 13 січня стався прорив труби з гарячою водою біля ТРЦ Ocean Plaza. Прорвало тепломережу, в результаті чого стався підмив асфальту. Аварійна бригада «Київтеплоенерго» перекрила подачу теплоносія і почали відкачування води. Рух транспорту по вулиці Антоновича частково обмежено.

Також у Києві 13 січня прорвало трубу на перетині бульвару Шевченка і вулиці Петлюри.

загрузка…

Фото:
Факти