Фото: під Києвом зі стріляниною затримали банду грабіжників

14 декабря, 2019 16:16У Києво-Святошинському районі правоохоронці зі стріляниною затримали 4 озброєних грабіжників, які напали на будинок місцевого підприємця.

Як повідомляє прес-служба поліції, 13 грудня четверо грабіжників проникли в будинок підприємця в одному з сіл Києво-Святошинського району, але були блоковані спецназом поліції КОРД. Деякий час злочинці кидали в поліцію світлошумові гранати і відстрілювалися, проте були знешкоджені, при цьому ніхто не постраждав.

Відзначається, що бандити були одягнені в спеціальні тактичні костюми, обличчя приховували під балаклавами, при собі мали крім зброї радіостанції і засоби злому замків. Всі вони виявилися непрацюючими раніше судимими жителями Києва і Київської області у віці від 31 до 43 років. На наступні 12 років їм світить тюрма.

Раніше повідомлялося, що на Київщині пограбували три церкви за ніч. Також у селищі Глеваха під Києвом озброєна банда скоїла розбійний напад на будинок депутата Верховної Ради від фракції «Народний фронт», першого заступника голови комітету з питань регламенту і організації роботи парламенту Павла Пинзеника. Господаря особняка і його дружину зв’язали і пограбували. А у столиці пограбували депутата відомої політичної сили.

загрузка…

Фото:
Вести