Фірташ продав Тігіпкові нерухомість в центрі Києва: що відомо

Апрель 24, 2019 11:32Компанія опального українського олігарха Дмитра Фірташа продала частину торгово-офісного центру «Арена-Сіті» в центрі Києва.

Як пише «Новое Время» з посиланням на джерела на ринку нерухомості Києва, частину торгово-офісного центру Фірташ продав іншому українському бізнесменові Сергію Тігіпку.

Читайте також: Кум Путіна Медведчук продає елітний маєток під Києвом, – ЗМІ

За словами співрозмовника видання, продані приміщення загальною площею 14 тисяч метрів квадратних, торгові площі займають – 10 тисяч квадратів.

Операція була дуже складною, оскільки деякі приміщення на перших поверхах «Арени» були продані раніше і в угоду не увійшли,– зазначив інвест-банкір, який побажав залишитись неназваним.

Відомо, що за продаж цієї нерухомості в самому центрі Києва компанія Фірташа хотіла виручити орієнтовно 20 мільйонів доларів, але у підсумку змушена була погодитись на суму у приблизно 13-15 мільйонів доларів.

Компанія Дмитра Фірташа Group DF виставила «Арену Сіті» на продаж понад рік тому і нею цікавилось чимало великих компаній.

Що треба знати про «Арена-Сіті»?Це торгово-офісний центр на вулиці Басейній в центрі Києва, розташований поруч з Бесарабським ринком.

«Арена Сіті» входить у комплекс «Арена» разом з Arena Entertainment, Arena Class та торговим центром Mandarin Plaza.

Фірташ продав Тігіпкові частину Арена-Сіті у центрі Києва//Фото: vigandt.top

У 2018-му екс-регіонал Сергій Тігіпко придбав у Петра Порошенка завод «Кузня на Рибальському» і планує збудувати на його території житловий масив та офісний центр.

Читайте також: